Hızlı Başvuru

Şeker Faktoring'ten Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Arasında Protokol Imzalandı

10.03.2021

Şeker Faktoring'ten  Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Arasında Protokol Imzalandı...


Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız ile Şeker Faktoring arasında sanayici ve işadamlarına faktoring işlemlerinde avantajlı destekler sağlayacak protokol imzalandı.
Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız ile Şeker Faktoring arasında imzalanan protokol kapsamında üyelerimize faturalı yurt içi alacak finansmanı ile kaynaklara hızlı ve uygun koşullarda erişim sağlayacak. Ayrıca üyelerimizin alacak finansmanı kapsamında acil nakit ihtiyaçlarının karşılaşmasında en hızlı yöntem olan faktoring hizmeti ile vadeli alacaklarını aynı gün içerisinde finanse edebilme şansına sahip olabilecek.
Şekerbank finansal iştiraki olarak, üreticinin yanında olma ve ülke ekonomisini destekleme misyonuna paralel bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Şeker Faktoring ile Odamız arasında işbirliği protokolünü Yönetim Kurlu Başkanımız Mustafa Eken ve Şeker Faktoring Genel Müdürü Umut Ülbeği imzaladı. 
Başkanımız Eken, “Şeker Faktoring, faktoring işlem taleplerini aynı gün avantajlı fiyatlara sonuçlandıracak ve işlem gerçekleştirecek Oda üyelerinden çek masrafı tahsil etmeyecek. Protokol kapsamına ek olarak Şeker Faktoring, üyelerinin faktoring ürünü ile faturalı, vadeli alacaklarını vadesinden önce finanse ederek ödemesini sağlayarak, vadeyi beklemeden alacaklarını vadesinden önce finanse ederek ödenmesini sağlayarak, vadeyi beklemeden kaynaklara erişip harcama ve ödemelerin sağlıklı bir şekilde yapabilmesine olanak sağlayacak. Üyelerimize hayırlı olsun” dedi.
Şeker Faktoring Genel Müdürü Umut Ülbeği ise “Pandemi sürecinden dünya genelinde en çok etkilenen segment, küçük işletmeler ve esnaf oldu. Bu kapsamda 67 yıldır üretenin yanında olan Şekerbank’ın, 21 yıldır faaliyet gösteren finansal bir iştiraki olarak esnafın finansal kaynaklara ulaşması kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası ile imzalamış olduğumuz protokol ile Sivaslı esnafımızın faturalı yurt içi alacak finansmanı ile kaynaklara hızlı ve uygun koşullarda erişimini sağlıyoruz. Destekleri için Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken’e teşekkür ediyor, bu iş birliğimizin bölge esnafı ve tüketicilerimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. 

  • Şeker Faktoring
ETİKETLER: