Hızlı Başvuru

Şeker Faktoring’ten İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Destek…

05.03.2021

Şeker Faktoring'ten Iskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Destek...

Şeker Faktoring, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine faktoring işlemlerinde avantajlı destekler sunan bir protokol imzaladı.

Şekerbank’ın finansal bir iştiraki olarak, Bankanın, üreticinin yanında olma ve ülke ekonomisini destekleme misyonuna paralel bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Şeker Faktoring, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı. İş birliği protokolü Şeker Faktoring Genel Müdürü Umut Ülbegi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz arasında imzalandı.

Şeker Faktoring protokol kapsamında birlik üyelerine faturalı yurt içi alacak finansmanı ile kaynaklara hızlı ve uygun koşullarda erişim sağlayacak. Ayrıca birlik üyeleri alacak finansmanı kapsamında acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında en hızlı yöntem olan faktoring hizmeti ile vadeli alacaklarını aynı gün içerisinde finanse edebilme şansına sahip olabilecek.

Diğer yandan Şeker Faktoring, faktoring işlem taleplerini aynı gün avantajlı fiyatlarla sonuçlandırılacak ve işlem gerçekleştirecek oda üyelerinden çek masrafı tahsil etmeyecek. Protokol kapsamına ek olarak Şeker Factoring, üyelerin faktoring ürünü ile faturalı, vadeli alacaklarını vadesinden önce finanse ederek ödenmesini sağlayarak, vadeyi beklemeden kaynaklara erişip harcama ve ödemelerin sağlıklı bir şekilde yapabilmesine olanak sağlayacak.

Umut Ülbegi: “İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin finansman kaynaklarına ulaşmasını kolaylaştırıyoruz.”
Şeker Faktoring Genel Müdürü Umut Ülbegi protokol kapsamında yaptığı konuşmada; 67 yıldır üretenin yanında olan Şekerbank’ın, 21 yıldır faaliyet gösteren finansal bir iştiraki olarak esnafın finansal kaynaklara ulaşmasını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Şekerbank’ın 67 il ve 90 merkez dışı ilçeye yayılmış tabana yaygın şube ağını da kullanarak, finansal çözüm önerilerimizi Türkiye’nin her köşesine sunmak istiyoruz. Bu kapsamda İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile imzalamış olduğumuz protokol ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin faturalı yurt içi alacak finansmanı ile kaynaklara hızlı ve uygun koşullarda erişimini sağlıyoruz. Destekleri için İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ a teşekkür ediyor, bu iş birliğimizin oda üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.”


  • Şeker Faktoring
ETİKETLER: