Hızlı Başvuru

Şeker Faktoring’ten Eskişehirli Esnafa Destek…

24.02.2021

Şeker Faktoring’ten Eskişehirli Esnafa Destek…

Şeker Faktoring, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile esnafa faktoring işlemlerinde avantajlı destekler sunan bir protokol imzaladı.

Şekerbank’ın finansal bir iştiraki olarak, Bankanın, üreticinin yanında olma ve ülke ekonomisini destekleme misyonuna paralel bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Şeker Faktoring, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile protokol imzaladı. İş birliği protokolü Şeker Faktoring Genel Müdürü Umut Ülbegi ve Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen arasında birlik merkezinde düzenlenen bir törenle imzalandı.

Şeker Faktoring protokol kapsamında Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine faturalı yurt içi alacak finansmanı ile kaynaklara hızlı ve uygun koşullarda erişim sağlayacak. Ayrıca birlik üyeleri alacak finansmanı kapsamında acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında en hızlı yöntem olan faktoring hizmeti ile vadeli alacaklarını aynı gün içerisinde finanse edebilme şansına sahip olabilecek.

Diğer yandan Şeker Faktoring, faktoring işlem taleplerini aynı gün avantajlı fiyatlarla sonuçlandırılacak ve işlem gerçekleştirecek Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerinden çek masrafı tahsil etmeyecek. Protokol kapsamına ek olarak Şeker Factoring, üyelerin faktoring ürünü ile faturalı, vadeli alacaklarını vadesinden önce finanse ederek ödenmesini sağlayarak, vadeyi beklemeden kaynaklara erişip harcama ve ödemelerin sağlıklı bir şekilde yapabilmesine olanak sağlayacak.

Umut Ülbegi: “Eskişehirli esnafın finansman kaynaklarına ulaşmasını kolaylaştırıyoruz.”

Şeker Faktoring Genel Müdürü Umut Ülbegi protokol kapsamında yaptığı konuşmada; “Pandemi sürecinden dünya genelinde en çok etkilenen segment, küçük işletmeler ve esnaf oldu. Bu kapsamda 67 yıldır üretenin yanında olan Şekerbank’ın, 21 yıldır faaliyet gösteren finansal bir iştiraki olarak esnafın finansal kaynaklara ulaşmasını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Şekerbank’ın 67 il ve 90 merkez dışı ilçeye yayılmış tabana yaygın şube ağını da kullanarak, finansal çözüm önerilerimizi Türkiye’nin her köşesine sunmak istiyoruz. Bu kapsamda Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile imzalamış olduğumuz protokol ile Eskişehirli esnafımızın faturalı yurt içi alacak finansmanı ile kaynaklara hızlı ve uygun koşullarda erişimini sağlıyoruz. Destekleri için Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen’e teşekkür ediyor, bu iş birliğimizin bölge esnafı ve tüketicilerimize hayırlı olmasını diliyorum

  • Şeker Faktoring
ETİKETLER: