Hızlı Başvuru

Şeker Faktoring’ten Sivaslı Esnafa Destek…

10.03.2021

Şeker Faktoring’ten Sivaslı Esnafa Destek…

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile  Şeker Faktoring  arasında esnafa faktoring işlerinde avantajlı destek sunan  bir protokol imzalandı.Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde gerçekleştirilen imza törenine Şeker Faktoring Genel Müdürü Umut Ülbegi ,Şekerbank Şube Müdürü Aykut Taşlık ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal katıldı.

ESNAFIN FINANSMAN KAYNAKLARINA ULAŞMASINI KOLAYLAŞACAK

Şeker Faktöring Genel Müdürü Umut Ülbegi, pandemi sürecinde küçük esnafın çok etkilendiğini ifade ederek, “Banka olarak üreticinin yanında  olma ve ülke ekonomisini destekleme misyonu ile faaliyetini sürdürmektedir. 67 yıldır üreticinin yanında yer alan Şekerbank’ın 21 yıldır faaliyet gösteren finansal iştiraki olarak esnafın finansal kaynaklara ulaşmasını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile imzalamış olduğumuz  protokol ile esnafımızın faturalı  yurt içi alacak finansmanı ile kaynaklara  hızlı ve uygun koşullarda erişimini sağlıyoruz . Ayrıca esnaflar alacak finansmanı kapsamında  acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında  en hızlı yöntem olan faktöring hizmet ile  vadeli alacaklarını  aynı gün içerisinde finansman  edebilme şansına sahip olabilecek. Şeker faktoring işlem talepleri aynı gün avantajlı fiyatlarla sonuçlandırılacak ve çek masrafı talep edilmeyecek. Destekleri için Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Beşir Köksala teşekkür ediyor,  protokolümüzün ve işbirliğimizin bölge esnafı ve tüketicilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal ise esnafın pandemiden dolayı zor ve sıkıntılı bir süreç yaşadığını belirterek, kredilerle ayakta durmaya çalıştığını söyledi.

Bankalarla işbirliği ve protokoller yaparak esnafa katkı sağlamaya ve destek olmaya çalıştıklarını vurgulayan Sesob Başkanı Köksal, “Şeker Faktoring ile yapmış olduğumuz protokol ile esnaflarımızın alacakları  finansman ve kaynaklara hızlı ve uygun koşullarda erişimini sağlayarak faktoring ürün ve hizmetlerinden avantajlı bir şekilde faydalanmaları sağlanacaktır. Yapmış olduğumuz bu protokolümüz bir yıl gerçekli olacaktır. Esnalarımızın bu hizmetlerden faydalanmalarını temenni ediyorum” diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Şeker Faktoring Genel Müdürü Umut Ülbegi ve Sivas Esob Başkanı Beşir köksal arasında protokol imzalandı.

  • Şeker Faktoring
ETİKETLER: